OROFLUIDO Original Elixir

OLEJEK DO WŁOSÓW — OPAKOWANIE, ZAPACH

Olejek do włosów Orofluido zamknięty jest w szklanym, wąskim flakonie zabezpieczonym czarnym, plastikowym korkiem. Butelka jest ładna, ozdobiona orientalnymi wzorami. Niestety brak w niej jakiegokolwiek dozownika. Olejek Orofluido ma intensywny, słodki zapach.

OLEJEK DO WŁOSÓW — FORMUŁA I APLIKACJA

Orofluido jest kosmetykiem o gęstej, półpłynnej konsystencji i ciemnożółtej barwie. Nakłada się go, wylewając olejek na dłoń wprost z butelki. Jest to uciążliwe – grozi poplamieniem odzieży i sprawia kłopoty, gdy zostaje go już niewiele w butelce. Ciężko wówczas „zmusić” olejek aby wypłynął z buteleczki.

OLEJEK DO WŁOSÓW — POJEMNOŚĆ I WYDAJNOŚĆ

Olejek do włosów Orofluido ma pojemność 50 ml i niestety nie jest wydajny, zwłaszcza że bez dozownika nigdy nie uda nam się zużyć go do końca, czyli do ostatniej kropli.

OLEJEK DO WŁOSÓW — DZIAŁANIE:

  • przyspieszenie wzrostu 0
  • przeciw wypadaniu 0
  • przeciw wysuszaniu 4
  • dogłębna odbudowa 3
  • działanie upiększające 3
  • ochrona włosów 3
RAZEM 13

OLEJEK DO WŁOSÓW — OPIS I SKŁAD

Olejek do włosów Orofluido oprócz silikonów, konserwantów, substancji zapachowych i barwników zawiera 3 drogocenne olejki: arganowy, lniany i z papirusu. Duże stężenie olejów zapewnia kosmetykowi działanie delikatnie regenerujące włosy. Szereg silikonów odpowiada za poprawę wyglądu kosmyków bezpośrednio po użyciu.

Olejek arganowy zabezpieczy włosy podczas stylizacji i ochroni je przed wysokimi temperaturami emitowanymi przez suszarkę lub prostownicę. Dobrze kondycjonuje włosy, tworząc na ich powierzchni ochronny film.

Olejek lniany poprawia kondycję włosów i spowalnia procesy starzenia się, ze względu na wysokie stężenie witaminy E. Zabezpiecza włosy przed promieniowaniem UV i dba o odpowiedni poziom nawilżenia włosów.

Olejek papirusowy – ochrania włosy przed działaniem wolnych rodników i nadaje włosom miękkości oraz zwiększa objętość fryzury, delikatnie unosząc włosy u nasady. Wygładza włosy i nadaje im elastyczności.

Olejek do włosów Orofluido nadaje się idealnie do stylizacji włosów i zawsze wtedy, kiedy chcemy zapewnić kosmykom perfekcyjny wygląd i spotęgować ich blask. Niestety nie jest pełnowymiarową kuracją regenerującą.

OLEJEK DO WŁOSÓW — SPOSÓB UŻYCIA

Olejek do włosów Orofluido nie wymaga spłukiwania – można nakładać go zarówno na suche włosy przed lub po stylizacji, jak i na wilgotne pasemka po umyciu włosów.