Garnier Fructis. Mgiełka olejkowa

OLEJEK DO WŁOSÓW — OPAKOWANIE, ZAPACH

Produkt zamknięty jest w aluminiowej butelce i przypomina dezodorant w areozolu lub piankę do włosów. Ma bardzo słodki, owocowy zapach.

OLEJEK DO WŁOSÓW — FORMUŁA I APLIKACJA

Olejek Garnier Fructis jest zamknięty w aluminiowym pojemniku pod ciśnieniem. Ma płynną konsystencję, ale podczas aplikacji natychmiast zamienia się w delikatną mgiełkę. Taka forma sprawia, że olejek, który rozpyla się na włosach, ma formę tzw. suchego olejku. Dzieje się tak za sprawą mikro-rozpylacza, który rozpyla delikatną mgiełkę, zapewniając olejkom zawartym w produkcie dobrą wchłanialność.

OLEJEK DO WŁOSÓW — POJEMNOŚĆ I WYDAJNOŚĆ

Mgiełka olejkowa Garnier Fructis ma pojemność 150 ml, ale ze względu na formę aplikacji (atomizer) nie wystarczy na długo.

OLEJEK DO WŁOSÓW — DZIAŁANIE:

  • przyspieszenie wzrostu 0
  • przeciw wypadaniu 0
  • przeciw wysuszaniu 2
  • dogłębna odbudowa 2
  • działanie upiększające 3
  • ochrona włosów 2
RAZEM 9

OLEJEK DO WŁOSÓW — OPIS I SKŁAD

Mgiełka olejkowa Fructis zawiera 3 naturalne olejki: olej z mango, olejek z pestek moreli i olej ze słodkich migdałów. Olejki zawierają szereg witamin odpowiedzialnych za regenerację i ochronę włosów. Olejek z mango ma w swoim składzie wiele witamin bezcennych dla prawidłowego funkcjonowania włosów (m.in.: B, C, E). Olejek z pestek moreli jest znany ze swoich właściwości ochraniających zewnętrzne i wewnętrzne struktury włosa. Ma witaminy A, B, E, wzmacnia włosy i zapewnia im sprężystość. Olejek migdałowy dba o prawidłowy poziom nawilżenia włosów, zapewniając im piękny blask.

Mgiełka olejkowa Garnier zawiera jednak tak znikomy procent olejków i tak duże stężenie alkoholi, że niestety praktycznie nie pielęgnuje włosów. Duża ilość silikonów poprawia na chwilę kondycję włosów i wzmacnia ich blask.

Nie naprawi ona niestety włosów ani nie zregeneruje – składniki komedogenne i wysuszające zakłócają pracę olejkom.

OLEJEK DO WŁOSÓW — SPOSÓB UŻYCIA

Mgiełka olejkowa Garnier Fructis powinna być rozpylana na włosach przed układaniem fryzury – pomoże wówczas w stylizacji; można ją jednak stosować wielokrotnie w ciągu dnia – zawsze wtedy, kiedy czujesz, że włosy straciły kondycję, nawilżenie i blask.