OLEJEK DO WŁOSÓW NANOIL / NANOIL HAIR OIL

pielęgnacja wlosów z nanoil

OLEJEK DO WŁOSÓW — OPAKOWANIE, ZAPACH

Piękna, elegancka i intrygująca butelka z czarnego szkła, zamknięta drewnianym, efektownym korkiem z wyrzeźbionym motywem kropli na wierzchu sprawia, ze olejek do włosów Nanoil przyciąga wzrok. Zapach jest ujmująco delikatny, długo utrzymuje się na włosach.

OLEJEK DO WŁOSÓW — FORMUŁA I APLIKACJA

Nanoil ma półpłynną konsystencję: nie jest ani za rzadki, ani zbyt gesty, dlatego bardzo łatwo jest nim pokryć równomiernie całe włosy. Aplikacja jest łatwa, komfortowa i higieniczna dzięki wysokiej jakości pompce, która precyzyjnie dozuje olejek do włosów.

OLEJEK DO WŁOSÓW — POJEMNOŚĆ I WYDAJNOŚĆ

Olejek do włosów Nanoil ma pojemność 100 ml i jest wydajny: wystarczy na kilka miesięcy użytkowania.

OLEJEK DO WŁOSÓW — DZIAŁANIE

 • przyspieszenie wzrostu 5
 • przeciw wypadaniu 5
 • przeciw wysuszaniu 4,5
 • dogłębna odbudowa 5
 • działanie upiększające 5
 • ochrona włosów 5
RAZEM 29,5

OLEJEK DO WŁOSÓW — OPIS I SKŁAD

Olejek do włosów Nanoil to nie jeden, ale seria 3-ch produktów. Każdy z nich sprzyja innemu rodzajowi włosów. Ta drobiazgowość pozwala na precyzyjne dobranie produktu do rodzaju swoich kosmyków i dostarczenie im dokładanie takich składników, jakich potrzebują, aby być zdrowe i piękne.

Jeśli zatem masz:

 • włosy grube i ciężkie, które nie mają objętości i łatwo przeciążają się od źle dobranych kosmetyków: wybierz NANOIL DO WŁOSÓW NISKOPOROWATYCH – to zestaw lekkich olejków, które nie przeciążają włosów; wręcz przeciwnie: nadają im lekkości i objętości, lekko odbijają pasemka od nasady, pielęgnując jednocześnie skórę głowy.
 • włosy, które nie są jeszcze bardzo zniszczone, ale ich wygląd pozostawia wiele do życzenia, sprawiają problemy podczas stylizacji i pielęgnacji, wypadają, źle reagują na nieodpowiednią pielęgnację, są suche na końcach i tłuste u nasady, puszą się i są matowe: wybierz NANOIL DO WŁOSÓW ŚREDNIOPOROWATYCH. To zestaw skrupulatnie dobranych i zbilansowanych olejków, które nabłyszczą, zdyscyplinują i odżywią włosy. Olejek do włosów średnioporowatych Nanoil powstrzyma puszenie włosów i zadba o skórę głowy.
 • włosy, które są bardzo suche i zniszczone, o bardzo osłabionej strukturze, łamiące się i wypadające, przerzedzone i kruche: wybierz NANOIL DO WŁOSÓW WYSOKOPOROWATYCH. Nawilży on włosy, odbuduje ich powłokę keratynową, naprawi i wzmocni wiązania siarczkowe we wnętrzu włosa, zatrzyma wypadanie włosów, sprawi, że będą jedwabiste w dotyku i odzyskają swą witalność.

Olejek do włosów Nanoil w każdej z trzech wersji zawiera dodatkowo unikalne i innowacyjne składniki, inspirowane naturą, które nie tylko hamują wypadanie włosów i przyspieszają ich wzrost, ale również są w stanie pobudzić nawet uśpione cebulki do pracy. Dzięki temu cała fryzura zagęszcza się, a włosy zyskują objętość i siłę.

Olejki Nanoil są również wzbogacone o jedwab, keratynę, lanoliną, panthenol oraz witaminy – dzięki temu włosy otrzymują wszystko, czego im potrzeba do zdrowia, regeneracji i pięknego wyglądu.

Nie sposób nie pochwalić też tego, że olejek do włosów Nanoil nie zawiera parabenów, wysuszających alkoholi oraz żadnych inwazyjnych substancji mogących zakłócić procesy zachodzące na skórze głowy lub zaszkodzić włosom.

To genialny produkt, najlepszy dostępny na rynku olejek do włosów, zapewniający im kompleksową regenerację i poprawiający ich wygląd już od pierwszego użycia.

OLEJEK DO WŁOSÓW — SPOSÓB UŻYCIA

Nanoil to również innowacyjne podejście do sposobu, w jaki możesz pielęgnować swoje włosy. Olejek może być bowiem aplikowany na kilkanaście sposobów. Warto wypróbować kilka z nich lub stosować je naprzemiennie – w ten sposób włosy zyskają regenerację, pielęgnację, odżywienie i nie będą miały szans, by niszczeć i wypadać.

Do najpopularniejszych sposobów użycia Nanoil należą:

 • olejowanie całych włosów i skóry głowy (Nanoil można zmyć po godzinie, kilku godzinach, lub pozostawić na głowie przez całą noc)
 • olejowanie włosów na 15 min przed myciem włosów
 • nakładanie oleju na wilgotne włosy po myciu
 • dodawanie olejku do włosów do balsamu, maski lub odżywki, aby spotęgować ich działanie
 • aplikacja na suche włosy – nawet kilka razy w ciągu dnia (efekt upiększający i kondycjonujący włosy)
 • wcieranie Nanoil w końce włosów, aby je ochronić, nawilżyć i zregenerować
 • nałożenie olejku Nanoil przed suszeniem włosów (zapewni kosmykom termoochronę)
 • stosowanie go przed każdym wyjściem na słońce (olejek do włosów Nanoil zawiera filtr UV, który zapobiegnie niszczeniu, wysychaniu i płowieniu kosmyków na słońcu)
 • przed modelowaniem fryzury, aby nadać włosom blasku, ułatwić układanie włosów, powstrzymać puszenie

Olejek do włosów Nanoil to pełnowymiarowa pielęgnacja włosów na najwyższym poziomie. Rewolucja w podejściu do regeneracji włosów. Produkt, który jest odpowiedzią na potrzeby twoich włosów (nigdy odwrotnie!), oraz dostosuje się do twojego rytmu życia, dzięki niezliczonym sposobom aplikacji.

odwiedź stronę: www.nanoil.pl