Olejek Arganowy Nanoil

OLEJEK DO WŁOSÓW — OPAKOWANIE, ZAPACH

Olejek do włosów Nanoil pozyskany z cennych orzechów arganii żelaznej to 100% “płynnego złota Maroka”, czyli sławnego na cały świat oleju arganowego. Dlaczego akurat ten jest najlepszy? To jakość, która deklasuje inne i pojemność większa niż innych tego typu olejów (olejek arganowy od Nanoil ma 50 ml, podczas gdy inne podobne produkty tylko 30 ml).

Pięknie wydany, czysty i organiczny olejek arganowy, zamknięty w butelce z ciemnego szkła, jest doskonale chroniony przed jełczeniem. Wyposażono go w profesjonalny zakraplacz, odmierzający olejek arganowy co do kropli. Całości nadają szyku czarne, złote i drewniane elementy, dzięki którym produkt ozdobi każdą łazienkę. Olejek Nanoil ma zapach czystego, organicznego oleju arganowego – to świadczy o jego jakości. Zapach jest naturalny, orzechowo-drzewny.

OLEJEK DO WŁOSÓW — FORMUŁA I APLIKACJA

Kroplomierz to doskonały sposób na dawkowanie naturalnych olejków. Dzięki temu zużywamy olejek do ostatniej kropli, a dodatkowo możemy go odmierzyć nawet w niewielkich ilościach: zmieszać z dzienną porcją kremu do twarzy lub pod oczy i nie przesadzić, a także zużyć tylko kilka kropli, by wetrzeć je w końce włosów. Trzeba wiedzieć, że olejek arganowy od Nanoil nadaje się nie tylko do pielęgnacji włosów, ale do całego ciała, twarzy, paznokci. To dodatkowa, bardzo znacząca zaleta.

Jeśli chcesz – użyj go jako dogłębnej pielęgnacji włosów i nałóż na całą ich długość oraz wmasuj olej w skórę głowy – wzmocnisz cebulki, zahamujesz wypadanie włosów, pobudzisz je do wzrostu.

OLEJEK DO WŁOSÓW — POJEMNOŚĆ I WYDAJNOŚĆ

Olejek jest bardzo wydajny i nawet jeśli używa się go nie tylko na włosy, ale też na skórę – wystarczy na wiele tygodni. Wspomniana już pojemność 50 ml i dobry stosunek ceny do jakości czynią a olejku kosmetyk doskonały.

OLEJEK DO WŁOSÓW — DZIAŁANIE:

  • przyspieszenie wzrostu 4,5
  • przeciw wypadaniu 5
  • przeciw wysuszaniu 4
  • dogłębna odbudowa 4
  • działanie upiększające 5
  • ochrona włosów 5

RAZEM 27,5

OLEJEK DO WŁOSÓW — OPIS I SKŁAD

Olejowanie włosów Olejkiem Arganowym Nanoil naprawia mikroskopijne ubytki na ich powierzchni. Jest to wyczuwalne w dotyku – włosy przestają być suche i szorstkie, nabierają sprężystości i witalności, a ponadto zyskują blask i objętość.

Olejek arganowy od Nanoil jest nierafinowany i zimnotłoczony – dzięki temu zachowuje wszystkie swoje cenne substancje (ponad 100 aktywnych składników, które mają wpływ na młodość, zdrowie i piękno naszej skóry i włosów!). Olejek zdobył popularność i doskonałe opinie głównie przez wysokie stężenie witaminy E, szereg dobrych kwasów tłuszczowych oraz spowalniające starzenie roślinne sterole, oraz flawonoidy. To jednak wciąż namiastka tego, co zawiera się w jego składzie i przekłada na dobroczynne działanie.

OLEJEK DO WŁOSÓW — SPOSÓB UŻYCIA

Olejek można nakładać na suche i wilgotne włosy, wcierać w skórę głowy i w całe ciało, twarz, delikatną skórę pod oczami. Nadaje się do wszystkich rodzajów włosów, każdej cery, jest wszechstronnym produktem, który poprawia wygląd skóry i włosów oraz rozprawia się z wszelkimi urodowymi problemami.

odwiedź stronę: www.nanoil.pl/olej-arganowy