Shu Uemura Essence Absolue Odżywczo -ochronny olejek do włosów 150 ml

OLEJEK DO WŁOSÓW — OPAKOWANIE, ZAPACH

Shu Uemura Essence Absolue to olejek zamknięty w plastikowej, przezroczystej buteleczce zwieńczonej czarną, ładną pompką. Spakowano go dodatkowo w ochronne pudełeczko, które również wykonano z giętkiego i przezroczystego tworzywa. Na pudełku wytłoczone są kwiaty kamelii. Całość wygląda bardzo efektownie.

OLEJEK DO WŁOSÓW — FORMUŁA I APLIKACJA

Olejek ma jasno-żółtą barwę, półpłynną i tłustą konsystencję, a jego zapach powala na kolana, za sprawą wyciągu z płatków kamelii.

OLEJEK DO WŁOSÓW — POJEMNOŚĆ I WYDAJNOŚĆ

Shu Uemura Essence Absolue to produkt o pojemności 150 ml. Jest niezwykle wydajny, ponieważ do jednej aplikacji wystarczy kilka kropli olejku.

OLEJEK DO WŁOSÓW — DZIAŁANIE

  • przyspieszenie wzrostu 1
  • przeciw wypadaniu 1
  • przeciw wysuszaniu 4,5
  • dogłębna odbudowa 4
  • działanie upiększające 5
  • ochrona włosów 5
RAZEM: 20,5

OLEJEK DO WŁOSÓW — OPIS I SKŁAD

Shu Uemura Essence Absolue zawiera co prawda lotne silikony i substancje zapachowe, ale równie dużo jest w nim naturalnego olejku kameliowego (szkoda, że jest to jedyny olej w produkcie). Warto zatem bliżej mu się przyjrzeć.

Olejek kameliowy to nietłusty olejek o pięknym zapachu i jasno-żółtej barwie. Jest on znany i ceniony w kulturze azjatyckiej od wielu stuleci. W jego składzie przeważają kwasy tłuszczowe z grupy omega-9 (czyli kwas oleinowy). Jest on idealny do włosów o średniej porowatości, czyli takich, jakie posiada większość ludzi. Olejek kameliowy jest ceniony za swoje właściwości regeneracyjne i odżywcze.

Wzmacnia włosy, wygładza je i łagodzi podrażnienia na skórze głowy.

Duże stężenie oleju z kamelii w produkcie Shu Uemura Essence Absolue gwarantuje natychmiastową poprawę kondycji włosów. Olejek nabłyszcza włosy i zapobiega przesuszeniu oraz puszeniu się kosmyków. Zastosowany podczas codziennej porannej stylizacji Shu Uemura Essence Absolue zabezpieczy włosy przed wysokimi temperaturami oraz wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi. Włosy nie będą też niszczały na skutek niekorzystnych czynników atmosferycznych. Zapach utrzymuje się na włosach przez cały dzień. To sprawia, że wiele kobiet traktuje olejek do włosów jako swego rodzaju naturalne perfumy.

OLEJEK DO WŁOSÓW — SPOSÓB UŻYCIA

Aplikacja olejku do włosów Shu Uemura Essence Absolue jest niezwykle prosta: kilka kropli należy po prostu nanieść na suche lub wilgotne włosy i nie spłukiwać. Przy wyjątkowo przesuszonych włosach olejek Shu Uemura Essence Absolue można nakładać na pasma nawet kilka razy w ciągu dnia.