Dove Pure Care Dry Oil Nourishing Treatment With African Macadamia Oil

OLEJEK DO WŁOSÓW — OPAKOWANIE, ZAPACH

Dove Pure Care Dry Oil Nourishing Treatment to jedna z dwóch dostępnych wersji olejów z serii Pure Care. Produkt jest zamknięty w ładnej, szklanej, przezroczystej butelce z dozownikiem. Wygląda schludnie i elegancko, a szkło butelki zdradza troskę producenta o zarówno o klienta, jak i o zamknięty we flakonie kosmetyk. Olejek Dove Pure Care Dry Oil ma bardzo mocny, intensywnie słodki zapach, który niestety nie każdemu może odpowiadać.

OLEJEK DO WŁOSÓW — FORMUŁA I APLIKACJA

Dove Dry Oil Nourishing Treatment jest półpłynną, oleistą substancją. Formuła i konsystencja olejku sprawia, że łatwo rozprowadza się go na włosach.

OLEJEK DO WŁOSÓW — POJEMNOŚĆ I WYDAJNOŚĆ

Olejek Pure Care Dry Oil ma pojemność 100 ml i jest stosunkowo wydajny w porównaniu do innych olejków do włosów. Pompka działa dosyć sprawnie, czasem się zacina.

OLEJEK DO WŁOSÓW — DZIAŁANIE:

  • przyspieszenie wzrostu 0
  • przeciw wypadaniu 0
  • przeciw wysuszaniu 4
  • dogłębna odbudowa 2
  • działanie upiększające 3,5
  • ochrona włosów 3
RAZEM 12,5

OLEJEK DO WŁOSÓW — OPIS I SKŁAD

Oprócz olejku makadamia widniejącego w nazwie produktu, olejek Dove zawiera również olej kokosowy, olejek ze słodkich migdałów, olejek palmowy i olej słonecznikowy. Zasmuca fakt, ze wszystkie drogocenne olejki pływają w szkodliwym dla włosów oleju mineralnym, oraz wysuszającym i mogącym powodować uczulenia alkoholu benzylowym. Olejek Dove zawiera również szereg substancji zapachowych. Z tego względu nie nadaje się do olejowania skóry głowy. Stanowi świetną ochronę dla włosów suchych, matowych. Będzie idealny dla włosów o średniej i wysokiej porowatości. Zadba o kosmyki pozbawione blasku i zdyscyplinuje włosy, ułatwiając ich układanie i powstrzyma puszenie się pasemek.

Olejek makadamia jest bardzo dobrze wchłanialnym olejkiem, który nie obciąża włosy i spowalnia procesy starzenia.

Olejek kokosowy ochroni włosy przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych i stworzy na powierzchni kosmyków delikatny film ochronny, który spotęguje blask pasemek.

Olejek ze słodkich migdałów to bardzo delikatny olej, który zmiękcza włosy i ochrania je przed wszelkimi toksynami z zewnątrz.

Olejek palmowy – ma właściwości regeneracyjne, delikatnie natłuszcza włosy i ochrania je przed zniszczeniami.

Zestaw powyższych olejków sprawia, że produkt Dove dobrze sprawdza się jako produkt upiększający i zabezpieczający włosy przed zniszczeniem. Delikatnie je odżywia. Niestety nie nadaje się do olejowania skóry głowy.

OLEJEK DO WŁOSÓW — SPOSÓB UŻYCIA

Olejek do włosów Dove Pure Care Dry Oil Nourishing Treatment można używać na 3 sposoby:

  • rozprowadzając go na wilgotnych włosach zaraz po umyciu
  • nałożyć go przed myciem głowy i zostawić na około 30 min (aplikacja w formie maseczki)
  • stosując go na suche włosy, jako produkt dyscyplinujący włosy, stanowiący uzupełnienie codziennej pielęgnacji.