Olejek Awokado Nanoil

OLEJEK DO WŁOSÓW — OPAKOWANIE, ZAPACH

Piękna buteleczka z czarno-złotymi elementami, opatrzona kroplomierzem z drewnianą nakrętką doskonale prezentuje się w łazience. Olejek awokado to jeden z kilku doskonałych, czystych olejków naturalnych lansowanych przez markę Nanoil. Firma wydała najlepsze olejki kosmetyczne świata – czyli te, które są najbardziej popularne i zbierają najlepsze opinie. Olejek z awokado jest jednym z nich.

OLEJEK DO WŁOSÓW — FORMUŁA I APLIKACJA

Lekka, półpłynna, oleista, ale niezbyt gęsta formuła zapewnia doskonałą aplikację i sprawia, że olej z awokado od Nanoil jest doskonały nie tylko na włosy, ale i całe ciało.

OLEJEK DO WŁOSÓW — POJEMNOŚĆ I WYDAJNOŚĆ

Olejek Awokado Nanoil ma pojemność 50 ml (to dużo produktu), który wystarczy na wiele tygodni. Stosunek ceny do jakości i pojemności kosmetyku jest uczciwy i wypada na korzyść konsumenta.

OLEJEK DO WŁOSÓW — DZIAŁANIE:

  • przyspieszenie wzrostu 4
  • przeciw wypadaniu 4
  • przeciw wysuszaniu 4
  • dogłębna odbudowa 4
  • działanie upiększające 4
  • ochrona włosów 4

RAZEM 24

OLEJEK DO WŁOSÓW — OPIS I SKŁAD

Olejek z awokado jest zaliczany do jednego z najlepszych olejków na świecie. Jego popularność wynika z tego, że doskonale regeneruje i wzmacnia bardzo suche i zniszczone włosy, lekko je “dociąża”, aby nie puszyły się i były zdyscyplinowane oraz gładkie. Olejek z Awokado Nanoil ma jakość, która zdecydowanie go wyróżnia. Czysty i organiczny, ze znakiem Ecocert olejek z awokado nadaje się nie tylko do pielęgnacji włosów, ale również skóry i paznokci. Można go nakładać na twarz i całe ciało, w tym także skórę głowy.

To olej, który wyróżnia się wśród innych największą ilością witamin (A-B-D-E-H-K-PP). Multiwitaminowa bomba doskonale pielęgnuje włosy, dba o sprężystość skóry, zapobiega przesuszeniu, równoważy wodną gospodarkę w naskórku i wzmacnia siłę oraz poprawia kondycję włosów.

OLEJEK DO WŁOSÓW — SPOSÓB UŻYCIA

Olejek z Awokado Nanoil nakłada się na skórę głowy i włosy. Olejowanie można wykonać zarówno na mokrych, jak i wilgotnych pasmach, przy czym ta druga opcja jest polecana w szczególności do zniszczonych, przesuszonych włosów. Już 15-minutowa maska z oleju awokado będzie mocno odżywczą kuracją. Olejek można pozostawić na włosach nawet przez kilka godzin (np. nałożyć go przed snem i zmyć rano z włosów). Taka kuracja robiona raz w tygodniu szybko wzmocni włosy i poprawi ich wygląd. Warto pamiętać, że Olejek z Awokado Nanoil to również idealny kosmetyk do całego ciała: można go wcierać w skórę, używać do masażu lub łączyć z balsamem do ciała.

odwiedź stronę: www.nanoil.pl/olej-z-awokado