Moroccanoil Luminous Hairspray

OLEJEK DO WŁOSÓW — OPAKOWANIE, ZAPACH

Moroccanoil Glimmer Hairspray to produkt zamknięty w ciemnej szklanej butelce zaopatrzonej w rozpylacz. Opakowanie jest przyjemne i nieco ładniejsze niż w przypadku klasycznych, płaskich buteleczek z serii Moroccanoil. Spust pompki nie jest metalowy, lecz plastikowy, pomalowany srebrną farbą. Po dłuższym używaniu kolor się wyciera i aplikator wygląda nieco niehigienicznie. Moroccanoil Luminous Hairspray ma przyjemny zapach, który długo utrzymuje się na włosach.

OLEJEK DO WŁOSÓW — FORMUŁA I APLIKACJA

Moroccanoil Luminous Hairspray jest olejkiem o rzadkiej konsystencji i półpłynnej, bezbarwnej formule. Forma sprayu ułatwia aplikację kosmetyku i sprawia, że można go stosować w każdym miejscu i o każdej porze.

OLEJEK DO WŁOSÓW — POJEMNOŚĆ I WYDAJNOŚĆ

Moroccanoil Glimmer Hairspray pojemność 100 ml. Ponieważ można go rozpylać na włosach nawet kilkukrotnie w ciągu dnia, olejek szybko się kończy. Wystarczy maksymalnie na 1,5 miesiąca.

OLEJEK DO WŁOSÓW — DZIAŁANIE:

  • przyspieszenie wzrostu 0
  • przeciw wypadaniu 0
  • przeciw wysuszaniu 3,5
  • dogłębna odbudowa 2
  • działanie upiększające 4
  • ochrona włosów 4
RAZEM 13,5

OLEJEK DO WŁOSÓW — OPIS I SKŁAD

Moroccanoil Luminous Hairspray ma za zadanie upiększyć włosy. Jest przeznaczony dla kobiet, które nieustannie walczą z matowymi włosami, które ciężko jest zdyscyplinować. Takie włosy często mają wypłowiały kolor. Moroccanoil Luminous Hairspray rozświetla kosmyki i wzmacnia naturalny kolor włosów oraz wydobywa na nowo intensywność barwy włosów farbowanych.

Produkt zawiera tylko jeden naturalny olejek (olej arganowy) i niestety jest on w niewielkim stężeniu. Moroccanoil Luminous Hairspray zawiera mnóstwo silikonów (to one odpowiadają za blask włosów, tworząc na ich powierzchni powlokę). Niemile zaskakuje również obecność alkoholu etylowego, który niszczy i wysusza włosy.

Moroccanoil Luminous Hairspray poprawia wygląd i blask włosów, ale jednocześnie zbiera „krwawe żniwo”, ponieważ dłuższe stosowanie olejku może znacznie przeciążyć włosy, a nawet wysuszyć je.

OLEJEK DO WŁOSÓW — SPOSÓB UŻYCIA

Olejek do włosów Moroccanoil Luminous Hairspray niezwykle komfortowo się aplikuje: wystarczy go rozpylić na wilgotnych lub wysuszonych suszarka włosach. Moroccanoil Luminous Hairspray zabezpieczy je przed wysoką temperaturą suszarki oraz przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Komfort stosowania olejku polega również na tym, że można go używać nawet kilkukrotnie w ciągu dnia, aby nadać włosom blasku i zapewnić im piękny wygląd.