Kevin Murphy Young Again Immortelle Infused Treatment Oil

OLEJEK DO WŁOSÓW — OPAKOWANIE, ZAPACH

Kevin Murphy Young Again Immortelle Infused Treatment Oil to produkt zamknięty w nietypowej, zaskakującej designem butelce, charakterystycznej dla kosmetyków z linii Kevin Murphy. Opakowanie jest wykonane z ciemno-fioletowego plastiku i tworzy ciekawą, przyciągającą uwagę bryłę o nieregularnych ściankach. Butelka jest wyposażona w pompkę ułatwiającą aplikację.

OLEJEK DO WŁOSÓW — FORMUŁA I APLIKACJA

Olejek Kevin Murphy Young Again jest bezbarwną cieczą o przyjemnym zapachu. Pompka jest plastikowa, a jej spust niewielki. Dobrze aplikuje olejek, nie zacina się i dozuje produkt aż do ostatniej kropli.

OLEJEK DO WŁOSÓW — POJEMNOŚĆ I WYDAJNOŚĆ

Olejek Kevin Murphy Young Again Immortelle Infused Treatment Oil ma pojemność 100 ml i wystarczy na długo. Pompka odmierza niewielkie dawki oleju – akurat tyle, ile potrzeba do jednorazowej aplikacji.

OLEJEK DO WŁOSÓW — DZIAŁANIE

 • przyspieszenie wzrostu 0
 • przeciw wypadaniu 1
 • przeciw wysuszaniu 3,5
 • dogłębna odbudowa 4
 • działanie upiększające 4,5
 • ochrona włosów 4,5
RAZEM 17,5

OLEJEK DO WŁOSÓW — OPIS I SKŁAD

Olejek Kevin Murphy Young Again Immortelle Infused Treatment Oil jest przeznaczony dla każdego rodzaju włosów. Przede wszystkim zadba jednak o włosy dojrzałe, które stają się matowe, szorstkie i pozbawione witalności. Polubią go panie o kręconych lub farbowanych włosach. Będzie on również ochraniał włosy przed szkodliwym działaniem promieni UV – jest produktem idealnym na słońce. Dobra wiadomosć: olejek Kevin Murphy Young Again Immortelle Infused Treatment Oil nie zawiera alkoholu, SLS, SLES, parafiny, olejów mineralnych, składników pochodzenia zwierzęcego, aluminium ani parabenów.

W jego składzie odnajdujemy naturalne olejki oraz inne składniki roślinne:

 • olejek do włosów immortelle wytłaczany z korsykańskich, jasnożółtych kwiatów zwanych po łacinie helichrysum, czyli „złote słońce”. Kwiat immortelia nazywany jest również „wiecznym kwiatem”, ponieważ nigdy nie więdnie – nawet po zerwaniu. Organiczny olejek z immortelle zawiera aktywne cząsteczki o właściwościach odmładzających.
 • olejek z łopianu – szybko wzmacnia włosy, nadając im blask.
 • wyciąg z nasion kasztanowca – zabezpiecza kolor włosów, zwiększa objętość fryzury i dodaje blasku
 • olejek z krokosza bawierskiego – świetnie wygładza włosy, dbając o odpowiedni poziom nawilżenia i zwiększając witalność kosmyków.
 • ekstrakt z jabłek – działa antyoksydacyjnie, stanowi dobry detoks dla włosów, ponieważ ułatwia komórkom pozbycie się toksyn, a jednocześnie udaremnia zanieczyszczeniom wnikanie do wnętrza włosów
 • wyciąg z trzciny cukrowej – przygotuje włosy do odżywiania; toruje drogę drogocennym substancjom zawartym w produkcie, usprawnia wnikanie cząsteczek olejku w głąb włosa
 • olejek cytrynowy – to bogactwo antyoksydantów; spowalnia starzenie się włosów oraz hamuje siwienie
 • wyciąg z liści herbaty chińskiej – działa odmładzająco, hamuje procesy niszczenia włosów, równoważy gospodarkę wodno-lipidową.

Olejek Kevin Murphy Young Again Immortelle Infused Treatment Oil jest produktem, który ma ułatwiać stylizację włosów, zapewniając im świetny wygląd tuż po aplikacji. Olejek Young Again stanowi jednocześnie delikatną ochronę i odżywiać włosy. Produkt nie nadaje się niestety do regeneracji skóry głowy, nie poprawi stanu cebulek i nie sprawdzi się w roli kuracji odbudowującej włosy. Jest jednak świetną emulsją poprawiającą wygląd włosów. Będzie też świetną odżywką i ochroną podczas codziennej stylizacji włosów.

OLEJEK DO WŁOSÓW — SPOSÓB UŻYCIA

Kevin Murphy Young Again Immortelle Infused Treatment Oil należy nakładać na umyte włosy, jeszcze przed suszeniem i zamiast wszelkich środków do stylizacji. Po wysuszeniu włosów można spotęgować działanie olejku i nałożyć go na suche pasemka, aby nadać im blasku i dodatkowo wygładzić.